Dostawa i płatości

Dostawa

Od kwoty 1000 zł brutto wysyłka na terenie Polski gratis.

Wszystkie przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx. Przesyłki są ubezpieczony i dostarczane najczęściej na drugi dzień roboczy po dacie nadania.


ecobhp dostawa

Przesyłka po przedpłacie: 15,99 zł brutto
Przesyłka pobraniowa: 19,99 zł brutto

Formy płatności

Gotówka

Za zamówione towary możesz zapłacić gotówką przy odbiorze towaru. Prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty za swoje zamówienie, w celu przyśpieszenia odbioru towaru.

Szybka płatność: Przelewy24

Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem Przelewy24. Przy wyborze tej formy płatności, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę www.przelewy24.pl , gdzie będziesz mógł zrealizować szybki przelew za pośrednictwem banku prowadzącego Twój rachunek. Przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.

  • płatność pobierana jest w chwili dokonania przelewu;
  • brak dodatkowych opłat;

  • tylko kilka kliknięć;

  • bez konieczności rejestracji.

Operatorem płatności jest PayPro SA/DialCom24 Sp. z o. o.
www: www.przelewy24.pl 

Karta płatnicza 

Również bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej. Obsługiwane karty: VISA, MASTERCARD, Maestro, JCB, Diners Club, POLCARD oraz przy użyciu kart VISA Electron jeżeli bank dopuścił taką możliwość.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068. 

Zwykły przelew bankowy

Płatność przelewem może wydłużyć czas realizacji zamówienia maksymalnie o 2 dni robocze. Towar wysyłany jest zgodnie z terminami podanymi podczas składania zamówienia dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. O zaksięgowaniu wpłaty informujemy droga mailową.

Wpłatę za zakupione towary prosimy wykonać na konto bankowe:

Preventec Sp. z o. o.

ul. Bielska 179,  

43-400 Cieszyn, PL

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia, który otrzymają Państwo e-mailem po zakończeniu zakupów.

Numer Rachunku: 27 1600 1462 1849 8166 0000 0001

ecobhp formy platnosci

Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.


  • przelewy24
  • visa
  • mastercard

© ecoBHP wszelkie prawa zastrzeżone